Aktualitások

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

A 2019-2020-as tanév tanévnyitó ünnepségét 2019. szeptember 2-án 7:45-kor tartjuk az intézmény tornatermében.     Szeretettel várunk mindenkit!

Vezetőség

Intézményi nyílt napot tartunk 2019. május 10-én. A program itt található.

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

Kedves Látogatók!

A Nem Adom Fel Alapítvány jubileumi koncert meghívóját adjuk közre.

– Készülődés a tavaszi kulturális versenyre 2019. április 11.

Nyílt nap az óvodában 2019. április 11-én 8:30-tól

Készségfejlesztő Iskola jelentkezők felvételi jegyzéke 2019

– Felhívás tankötelessé váló gyermekek iskolai beíratására 2019

Készségfejlesztő Iskola jelentkezők felvételi jegyzéke 2018

Vezetői pályázati kiírás
Felhívjuk a tisztelt Érdeklődők figyelmét, hogy a vezetői pályázat meghirdetése az alábbi linken érhető el:

– Vezetői pályázat

Beérkezett vezetői pályázatok a következő helyen érhetők el:

Dr. Kántor Gézáné pályázata

Nyílt nap, 2017. november 17.

Csalogany nyilt nap 2017

Gyermeknap
2016. május 26-án rendeztük meg intézményünkben a Gyermeknapot. Hagyományainkhoz híven vidám programok, meglepetések és sok játék várta az iskola tanulóit. Hatalmas siker volt a tűzoltók és a rendőrök bemutatója, valamint az udvaron kialakított Kresz-pálya és a kézművesek, mesemondók, arcfestők állomása.

Kulturális Seregszemle, 2016. május 25.
Iskolánk több előadással is benevezett a Gennaro Verolino Általános Iskola, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola és Kollégium által megrendezett Kulturális Seregszemlére, ahol több kategóriában is sikeresen szerepeltek tanulóink.

Vizsgák
Május 19-20-án zajlottak le a vizsgák a szakiskolában. Udvaros és árufeltöltő szakokon adtak számot a végzős osztályok mindarról a tudásról, amit eddig megtanultak. Öröm volt látni, mennyire komolyan vették a vizsgázók a feladatot, és ennek köszönhetően nagyon jó eredmények is születtek.

Öregdiák-találkozó, 2016
Iskolánk régi tanulóit láttuk vendégül május 18-án. Megható pillanatok, nagy találkozások tanúi lehettünk, az iskola jelenlegi diákjai műsorral is kedveskedtek a régi “csalogányosoknak”.

Befogadó Művészeti Fesztivál, 2016. március 5.
A Városmajori Gimnázium által szervezett fesztiválon iskolánk könnyűzenei csoportja szerepelt. A kedves fogadtatásra és a színvonalas rendezvény megható pillanataira mindannyian sokáig emlékezni fogunk.