2021-2022-es tanév

Tisztelt Szülők, Gondviselők!

A 2021-2022-es tanév 2021. szeptember 1-én kezdődik, teljes tanítási nappal, 8 órakor.
A gyermekeket és szüleiket az intézmény előkertjében várjuk nagy szeretettel 7:45-re, ahol tanévnyitó ünnepélyünket tartjuk. Kérjük, hogy a tanulók megjelenése az ünnepnek megfelelő legyen.

Az új beiratkozott diákjaink és szüleik itt találkozhatnak az osztályfőnökökkel, akik vezetésével a tanévnyitó után felvonulnak az osztálytermekbe.
A kollégisták is ezen a napon foglalhatják el helyüket a kollégiumi lakóegységekben.
Kérjük, hogy váltóruháról és váltócipőről szíveskedjenek gondoskodni.
A tanulók a tankönyveket az iskolában kapják meg, a szükséges tanszerekről az osztályfőnököktől kapnak tájékoztatást.

Kérjük a Szülőket, Gondviselőket, hogy a gyermekek étkezését feltétlenül rendezzék az ÉSZGSZ-szel a csaloganyetkezes@gmail.com email címen, vagy a 06-20-612-9507 telefonszámon.
A tanévkezdéssel kapcsolatos egyéb információkat az osztályfőnököktől fogják folyamatosan megkapni.
Örömmel várjuk a személyes találkozást régi és új tanítványainkkal és szüleikkel.

Budapest, 2021.08.25.

Jó egészséget kívánva tisztelettel:

Dr. Kántor Gézáné